88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س)، گروه نیکی های کوچک از مهربان ترین یاران آسایشگاه خیریه کهریزک همراهان  بودند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در سالروز پیوند آسمانی مولی الموحدین علی (ع) و دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، خانواده های زوج های معلول کهریزک شبی خاطره انگیز را پشت سر گذاشتند.

گروه هنری دی جی کیا با خوانندگی رضا اوکسی و صدابرداری رضا راد  ، در اجرای برنامه های شاد و متنوع سنگ تمام گذاشتند تا بار دیگر حضور خود در آسایشگاه خیریه کهریزک را با شادی آفرینی برابر کنند.

این ویژه برنامه اختصاسی و شاد که در محل مجتمع مسکونی معلولین و در مجاورت استخر و فضای سبز زیبای موجود برگزار شد ، پذیرای کلیه زوج های معلول ساکن در این مجتمع بود و توانست ساعاتی خوش را ارزانی همگان نماید . 

اما در این میان، گروه نیکی های کوچک میزبانان شایسته ای برای میهمانان خود بودند. این گروه از جوانان فهیم شهر که سالهاست خدمت رسانی به کهریزک را در برنامه زندگی خود دارند، اینبار نیز کلیه هزینه های پذیرایی از مدعوین را عهده دار شدند و حضور بسیار موثری در جشن خانوادگی زوج های معلول داشتند.

برپایی جشن تولد کودک یکی از زوج های معلول و اهدا کادو های همه خانواده های حاضر در این مراسم، پایان بخش جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

گفتنی است مجتمع مسکونی عمید وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک ، محل اسکان پانزده خانواده از زوج های معلولی است که با کار و فعالیت در واحد توانبخشی و سایر قسمتهای مجموعه ، امورات خود را با آرامش و آسایش سپری می کنند .