88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در سومین شب از لیالی قدر، آسایشگاه خیریه کهریزک میزبان جمع زیادی از خیرین و نیکوکاران جامعه بود که آمدند تا در کنار سالمندان و معلولین این مجموعه خیریه به راز و نیاز با خداوند دوستدار امور خیر و خیرخواهی بنشینند.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ در آخرین شب مراسم احیای شب قدر، جمع کثیری از گروه های نیکوکاری گردهم آمدند تا علاوه بر راز و نیاز به درگاه خداوند متعال، روزه های خود را بر سر سفره ای که باعث و بانی آن بودند، افطار کنند.
شهردار کهریزک، مدیر سامانه جانبازان و معلولین ، اعضاء گروه های نیکوکاری که عهده دار مسئولیت سنگین بهداشتی ، آرایشی و پیرایشی هستند ،  گروه های نیکوکاری فرهنگی و هنری، همیاران جوان، نیکی های کوچک و تنی چند از خبرنگاران افتخاری کهریزک، از دیگر میهمانان سومین شب از لیالی پرفیض قدر در این همایش مذهبی بودند.
زمزمه آوای محزون « یا اباصالح مددی » توسط گروه تواشیح احرار  ، آئین قرآن به سر گرفتن و مداحی حاج علی باقری در وصف مظلومیت مولای متقیان امام علی (ع) ، بخش های مختلف مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.
در بخشی از این مراسم دکتر نحوی نژاد با تسلیت ایام غمبار شهادت امام اول شیعیان، علی علیه السلام، قبولی طاعات و عبادات همه خیرین و نیکوکاران، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک را از خداوند منان مسئلت کرد.
وی بزرگان دین را سرمشق همه در طول زندگی دانست و گفت : به دنبال عدل و عدالت بودن، حاصل این توسل ها و عبادات است و امیدواریم همه ما انصاف و عدالت را رعایت و بر دستگیری از محرومین جامعه پافشاری کنیم.
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ایجاد بسترهای لازم و مناسب برای رفاه همه مددجویان را مستلزم همکاری توانمندان و نیکوکاران جامعه اعلام کرد و گفت : بیایید بار دیگر در تأمین رفاه اجتماعی محرومین از امکانات اولیه زندگی بکوشیم و تلاش کنیم تا با محرومیت زدایی، جامعه ای عاری از هرگونه نیازمند داشته باشیم.