88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

۳۲ شطرنج باز معلول و توانمند آسایشگاه خیریه کهریزک در مسابقات دوره ای که به همت شهرداری منطقه ۱۳ ترتیب داده شده بود، به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با شناخت نفرات اول تا سوم، مسابقات شطرنج ویژه معلولین جوان و پرتوان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به کار خود خاتمه داد.

در این دوره از مسابقات که به میزبانی سالن پوریای ولی و همت مسئولین شهرداری منطقه ۱۳ برگزار شد، مجید دلیری با غلبه بر تمام حریفان به مقام قهرمانی رسید. عیسی شکری با قبول شکست در بازی پایانی، عنوان دوم را از آن خود کرد و عبداله خسروی در جایگاه سوم قرار گرفت.

آناهیتا فرخی مسئول ورزش آسایشگاه درباره چگونگی برگزاری این جشنواره ورزشی اظهار داشت : به دعوت مسئولین شهرداری منطقه ۱۳ قرار بود که با حضور در سالن ورزشی آن منطقه، شاهد جدال دیدنی ورزشکاران کهریزک باشیم، اما متأسفانه به دلیل عدم امکانات لازم ویژه معلولین در آن مکان، مسابقات در محل سالن پوریای ولی مجموعه برگزار شد.

فرخی در ادامه نیز گفت : با حضور کارشناس تربیت بدنی شهرداری و ۳ داور اعزامی، این مسابقات به صورت کاملاً هدفمند برگزار و بهترین های این دوره به رتبه های برتر دست یافتند.

مسئول ورزش آسایشگاه خیریه کهریزک همچنین اذعان داشت : جوایز و هدایای نفیسی از سوی شهردار منطقه ۱۳ به قهرمانان ورزشکار کهریزک اختصاص یافت که توسط کارشناس ورزشی آن منطقه به نفرات اول تا سوم اهدا شد.