88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

خانواده نیکوکار با کوله باری از انواع هدایای مختلف، لبخند شادی را بر چهره پدران سالخورده کهریزک در  گرامیداشت روز پدر نشاند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ از میان تمامی خوبان و یاران همیشه همراه آسایشگاه خیریه کهریزک، خانواده محترم سیفی به شکرانه بازیافتن سلامتی، با حضور پرمهر خود روز پدر را به همه پدران سالخورده این مجموعه خیریه تبریک و شادباش گفتند.

فرشته دمیرچلی در زمان توزیع کادوهای پدربزرگ های کهریزک، به خبرنگار این مرکز گفت : خدا را هزاران بار شاکریم که به ما لیاقت داد تا خوشحالی این بندگان خدا را آن هم در روز پدر شاهد باشیم.

وی با اشاره به پیشامدی که با لطف خدا از آن عبور کرده هم گفت : ابتلا به یک بیماری سخت و طولانی مدت و در نهایت رهایی از بند آن، به من راه بهتر زیستن را آموخت. آموختم که تنها نباید برای خود زندگی کرد، باید به یاد دیگران بویژه کسانی که نیازمند رسیدگی هستند نیز بود. دیدن چهره های شاد این پدران عزیز درس بزرگی به خانواده ما داد تا از این پس بیشتر و بیشتر به یاد آنان باشیم.

این بانوی نیکوکار در پایان تأکید کرد : خود را مدیون کمک به این بزرگواران می دانیم و در هر فرصتی، باز هم به کهریزک می آییم تا سهمی در شاد کردن این عزیزان داشته باشیم.