88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

عزیزه و فرهاد، دو توانخواه ساکن در آسایشگاه کهریزک، تصمیم گرفتند تا وعده های عاشقانه خود را به واقعیت تبدیل کنند.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ صدای خوش جشن و شادی، باز هم در کهریزک طنین انداز شد که این بار جنس آن مربوط به ازدواج و مراسم عروسی 2 تن از توانخواهان ساکن در آسایشگاه است.
فرهاد و عزیزه که سالیان زیادی است خاطر یکدیگر را می خواهند و به هم علاقمندند، تصمیم گرفتند تا کلبه کوچک عاشقانه خود را بنا کنند.
معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه با اعلام این خبر مسرت بخش، گفت : مدتها بود که از قصه عاشقی این دو عزیز معلول آسایشگاه اطلاع داشتیم، اما شرایط به گونه‌ای نبود که بتوان مقدمات وصال و ازدواج این دو عزیز را مهیا نمود.
وی افزود : در نهایت با ارزیابی های انجام شده، بر آن شدیم تا مقدمات ازدواج آنان را با مجوز رسمی مدیر آسایشگاه فراهم نماییم تا خواسته دل این گرامیان به زودی محقق شود.
وی درباره چگونگی پیگیری مقدمات ازدواج عزیزان معلول نیز گفت : با کمک خیرین و نیکوکاران، مشغول تهیه مایحتاج زندگی زوج خوشبخت آینده کهریزک هستیم. البته هنوز در ابتدای راهیم و تا تکمیل شدن اسباب زندگی توسط یاران مهربان و نیک اندیش نیاز به زمان داریم، اما به خوبی می دانیم که هیچ کار خیری به تأخیر نمی افتد.
مدیر امور اجتماعی آسایشگاه، شهرک مسکونی معلولین را مقصد اقامت دائم زوج خوشبخت کهریزک اعلام و تصریح کرد : با خواست خدا و در آینده ای نزدیک، جشن ازدواج فرهاد و عزیزه را در کهریزک شاهد خواهیم بود و از هم اکنون برای خوشبختی آنان، دعای خیر به درگاه خداوند مهربان می کنیم.