88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

شب یلدا که مظهر طولانی ترین شب سال نزد ما ایرانیان است ، با شادی زایدالوصفی در خانواده بزرگ کهریزک به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور گروه های مختلف نیکوکاری و انبوهی از جمعیت ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، جشن بزرگ شب یلدا ساعات خوشی را ارزانی همگان کرد .

گروه هنری نور مشکات ، گروه رقص آذری پارلاک ، مرتضی اشرفی خواننده محبوب و دوست داشتنی کشور ، دی جی به سرپرستی آقای امامی ، تئاتر شادی آفرین و با اجرای ماندگار مهراد نوروزی، از جمله یاران صدیق و مهربان تر از جانی بودند که آمدند تا با اجراهای زیبای خود دلهای پرشماری را شادتر از همیشه نمایند .

تفألی بر دیوان حضرت حافظ توسط اشرف السادات میر هادی زاده از مادربزرگ های کهریزکی و اجرای برنامه موسیقی سنتی توسط صالح میرزایی از معلولین هنرمند و موفق آسایشگاه از دیگر برنامه های هنری این شب به یاد ماندنی بود .

ضمن اینکه نیکوکارانی همچون مدیرعامل شرکت مبین سرمایه ، خانم ها محمدرضا پور ، نوروزی ، هاشمی و آقایان غلامی و شهاب الدین فیضی در تامین ملزومات پذیرایی از کلیه حاضرین جشن بزرگ خانوادگی شب یلدا در آسایشگاه خیریه کهریزک مشارکتی مثال زدنی داشتند .  

جشن بزرگ  شب یلدا در حالی به پایان رسید که بارها آرزوی شفای خیر و رفع حاجات همه ملتمسین دعا برای مددجویان و سایر حاضرین که ملتمس دعا بودن ، جاری شد .