88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مهندس مرضیه مقیمی پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه در کسوت مدیریت تغذیه آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، به درجه رفیع بازنشستگی نائل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، مدیران و جمعی از کارکنان واحد تغذیه، از خدمات ارزنده مهندس مرضیه مقیمی مدیر کارشناس و مدیر تغذیه این مجموعه خیریه با اهدا لوح تقدیر و شاخه گلی زیبا تجلیل شد.

در این مراسم، مرضیه مقیمی با پاسخ به ابراز احساسات کلیه حاضران گفت: هرگز نصیحت پدرم را که وقتی از تصمیم قطعی من برای کار و فعالیت در کهریزک مطلع شد، فراموش نمی کنم که یادآوری کرد« همانی باش که باید باشی ». حالا از آن روز بیش از ۳۰ سال می گذرد و امیدوارم که توانسته باشم فرزندی صالح برای پدر و فرد مفیدی برای آسایشگاه باشم.

مهندس مرضیه مقیمی در ادامه نیز گفت: امروز پایان خدمت من در کهریزک نخواهد بود، بلکه آماده هستم تا در هر زمانی که به وجود من نیاز شد، با دل و جان به خانه ای که بهترین دوران عمر و زندگی ام را در آنجا سپری کرده ام، بازگشته و به همکاران جدید کمک کنم تا بدین وسیله اعلام کنم خدمت به مددجویان و کارکنان بزرگترین افتخار زندگی من بوده و هست.

دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در ادامه این مراسم، مهندس مقیمی را یکی از بهترین مدیران کهریزک نامید و گفت: در جوامع امروزی، نگاه تبعیض آمیز و جنسیتی همچنان حرف اول را می زند و مشاغل مهم و کلیدی نصیب آقایان می شود، اما خانم مقیمی ثابت کرد که در محیطی مردانه و با شغلی سخت و طاقت فرسا، یک خانم هم می تواند مدیری مقتدر و توانا باشد.