88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

معلولین جوان کهریزک همراه با حامیان خود در آخرین روز هفته، عصرانه ای دلپذیر را در فضایی دوستانه و صمیمی صرف کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ در آخرین روزهای خرداد ماه و به همت محمد براتی یار دیرین و وفادار کهریزک، معلولین جوان گردهم آمدند تا در کنار مددکاران و پرستاران خود علاوه بر صرف عصرانه، ساعات خوشی را تجربه کنند.

معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه;کهریزک تهران  با اعلام خرسندی از این برنامه زیبا و صمیمی، از زحمات ارزشمند محمد براتی و همراهان وی در تأمین هزینه های این دورهمی روحیه بخش تقدیر کرد.

جعفری با نگاهی به اهمیت برگزاری چنین مراسماتی برای سالمندان و معلولین کهریزک، گفت : واقعیت این است که زندگی در فضایی جمعی آن هم با داشتن مشکلات جسمی و حرکتی، نیازمند اجرای برنامه های متنوعی از جمله این گونه اقدامات است تا آستانه تحمل مددجویان در زندگی بالا برود.

وی همراهی خیرین در برگزاری این مراسمات را ضروری دانست و افزود : تأمین مایحتاج و ملزومات برای پذیرایی از جمع زیادی از مددجویان، احتیاج به همراهی خیرین دارد، در غیر اینصورت امکان برپایی این دورهمی ها آن هم به صورت متعدد، عملاً امکان پذیر نخواهد بود.

جعفری راد با دعوت از نیکوکاران برای همراهی با مسئولان آسایشگاه در اجرای این برنامه های روحیه بخش، افزایش برپایی برنامه های شاد و متنوع را باعث آرامش و آسایش بیشتر مددجویان ساکن در کهریزک عنوان کرد.