88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، به دیدار سالمندان و معلولین این مرکز رفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر محمود احمدی بیغش به هنگام دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک، گفت: توانبخشی سالمندان در دوران افتادگی و وابستگی به مراقبت، از ملزومات اساسی این قشر بزرگ جامعه است.

وی کهریزک را نماد توانبخشی سالمندان در کشور نامید و افزود: این مرکز با اتکا به کمک های مردمی توانسته است علاوه بر اینکه کانون گرمی برای جمع کثیری از سالمندان باشد، در توانبخشی آنان نیز حرف اول را در میان تمام مراکز نگهداری کشور بزند.

احمدی بیغش با اشاره به دیدار خود و هیأت همراه از بخش های درمانی آسایشگاه خیریه کهریزک هم گفت: درمان سالمندانی که در سخت ترین دوران زندگی خود به سر می برند، کاری نفس‌گیر و دشوار است و از خداوند می خواهیم به همه این خدمتگزاران توانی مضاعف عطا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، حمایت دولتمردان و قانون گذاران کشور از چنین اماکنی را یک وظیفه ملی و مذهبی خواند و بر پیگیری این موضوع تا حصول نتیجه تأکید کرد.