88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در دو روز تعطیلات عید سعید فطر، خیرین و نیکوکاران جامعه با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، به یاری مددجویان تحت پوشش این مجموعه خیریه آمدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ از آغازین ساعات عید سعید فطر و مطابق سنت دیرینه، خیرین و نیکوکاران جامعه به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا علاوه بر پرداخت فطریه، در تأمین سایر نیازهای پرشمار مددجویان مشارکت داشته باشند.

حسین حبیب زاده معاون مالی و اداری آسایشگاه با تقدیر فراوان از اقدامات خداپسندانه خیرین، اظهار داشت : خداوند بزرگ را شاکریم که مردمان خوب ما در تمامی روزهای سال به یاد مددجویان آسایشگاه هستند.

حبیب زاده افزود : در دو روز تعطیلات عید سعید فطر، خیرین ارجمند با تهیه و تحویل اقلام پرمصرف غذایی و بهداشتی به کمک کهریزک آمدند تا به تعهدات اخلاقی و اجتماعی خود در قبال افراد نیازمند جامعه عمل کنند.

وی با اشاره به مایحتاج همیشگی و مورد استفاده آسایشگاه برای سرویس دهی به مددجویان نیز گفت : انواع گوشت قرمز و سفید، برنج و حبوبات و نیز ملزومات بهداشتی و درمانی، نیازهای مبرم ما در اداره آسایشگاه است، ضمن آنکه نقدینگی مورد نیاز برای سایر هزینه های جاری همواره از اساسی‌ترین اولویت های ما برای اداره امور کهریزک است.

معاون مالی و اداری آسایشگاه خیریه کهریزک با نگاهی به نحوه پرداخت کمک های نقدی خیرین هم گفت : نیکوکاران محترم علاوه بر مراجعه حضوری به دفتر صندوق دریافت کمک های نقدی در محل آسایشگاه، می توانند به شماره حساب ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۱۴۹۸۵ نزد بانک صادرات ایران و بنام آسایشگاه خیریه کهریزک، هدایای نقدی خود را واریز نمایند. همچنین دفاتر جلب مشارکت های مردمی در سطح شهر همه روزه آماده دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی خیرین و نیکوکاران است.