88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

یلدای جوان به تأسی از والدین خود راهی آسایشگاه خیریه کهریزک شد تا زیباترین روز زندگی را در کنار معلولین جوان این مجموعه خیریه باشد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ بانوی جوان، فهیم و تحصیلکرده شهر، کلیه هزینه های روز تولد خود را به خرید هدایایی اختصاص داد و به اتفاق همسر مهربانش به آسایشگاه خیریه کهریزک آمد تا لبخند شادی را بر چهره معلولین جوان بنشاند و خود نیز مسرور و شادمان به خانه بازگردد.

یلدا که در دوم آبان ماه، به سن ۳۰ سالگی رسیده است، آشنایی با کهریزک را مدیون پدر و مادر خود می داند که از دیرباز به هنگام ادای نذر خانوادگی، او را نیز به این مرکز می آورند و حالا می تواند به اتفاق همسر مهربانش، روزهای خوشی را در کهریزک تجربه کند.

یلدای جوان به هنگام خداحافظی با معلولین جوان، به خبرنگار کهریزک گفت : بهترین روز عمرم در کهریزک گذشت. از همسر مهربانم ممنونم که همراهم بود و به زیبایی این روز افزود. از پدر و مادر عزیزم بارها سپاسگزارم که راه کهریزک را از کودکی به من یاد دادند و اجازه پیدا کردم که تجربیات دست نیافتنی را به آسانی تجربه کنم. یاد بگیرم که خوشحالی ها را به دیگران هدیه دادن، بزرگترین نعمت است، یاد بگیرم که به دست آوردن دل بندگان خوب خدا در آسایشگاه یک فرصت بی نظیر است و بیاموزم که از این به بعد هم باید به دنبال بهانه هایی برای انجام این گونه کارها باشم.