88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر توکلی خدمات بی نظیر و ضروری برای جمع کثیری از سالمندان و معلولین جامعه توسط آسایشگاه خیریه کهریزک را باعث افتخار شهری دانست که قدمت و تاریخچه ۷ هزار ساله دارد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در آستانه روز جهانی سالمند، دکتر توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار کرد.

در این دیدار که بخشدار و شهردار کهریزک نیز وی را همراهی می کردند، تعامل دوسویه و کمک در رفع موانع و چالش های پیش روی مدیران این مرکز در دستور کار قرار گرفت.

دکتر توکلی که در جمع هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک سخن می گفت، این مجموعه خیریه را باعث افتخار شهری دانست که قدمت ۷ هزار ساله در تقویم ایران زمین دارد.

وی تعامل بین مسئولین محلی و مدیران آسایشگاه را لازمه خدمت رسانی به محرومین جامعه اعلام و تصریح کرد : رویکرد خدمات موجود در کهریزک دانش محور است و بر همین اساس، رضایتمندی و تنوع امکانات توانبخشی قابل قیاس با هیچ مرکز خیریه ای در کشور نیست.

دکتر توکلی افزود : آسایشگاه کهریزک توانسته است در چند دهه گذشته و اخیر با ارائه انواع خدمات توانبخشی و نگهداری از سالمندان و معلولین، کمک حال دولت باشد و بار سنگینی را از دوش مدیران دولتی بردارد.

وی با بیان اینکه سایر مراکز در کشور باید کهریزک را به عنوان پایلوت خدمت رسانی به محرومین جامعه قرار دهند، نیز گفت : تجربیات موجود، نحوه سرویس دهی و برنامه ریزی در جهت بهبود وضعیت سلامت سالمندان و معلولین در کهریزک، این مرکز را تبدیل به الگویی بی نظیر در کشور کرده است.

معاون استاندار تهران، همکاری در کنار مدیران آسایشگاه برای محرومیت زدایی و کمک به بیماران و افراد نیازمند جامعه را تکلیف خود و هیأت همراه دانست و بر انجام این مهم تأکید کرد.