88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در دیدار مهندس زمانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری از آسایشگاه خیریه کهریزک بر حمایت همه جانبه در اداره امور این مرکز خیریه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ مهندس حمید زمانی در نشست مشترک با اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک با ادای احترام به بانیان این مرکز خیریه، بر ضرورت خدمت رسانی به مددجویان و نیازمندان جامعه تأکید کرد.

وی با بیان اینکه عظمت خدمات ارزنده آسایشگاه خیریه کهریزک را با تمام وجود احساس می کنم، افزود : امروز کهریزک جایگاه ویژه ای در کشور و بلکه در جهان دارد که این نشان از عمق توانمندی و ظرفیت خدمت رسانی به سالمندان و معلولین در این موسسه است.

مهندس زمانی کهریزک را افتخاری بزرگ برای کشور عنوان و تصریح کرد : در کشورهای مترقی و مدعی خدمت رسانی به سالمندان و معلولین، هرگز چنین مکان وسیع و گسترده ای با قابلیت ها و توانمندی های متعدد به چشم نمی خورد.

وی برطرف کردن نیازهای عاطفی و احساسی معلولین را از بدیهیات موجود در کهریزک دانست و گفت : اجرای انواع برنامه های متنوع تفریحی، آموزشی و حضور خیرین در کنار معلولین می تواند در کاستن آلام این عزیزان از رنج معلولیت و عوارض آن نقش مهمی ایفا کرده و به آنها کمک کند تا بتوانند به آینده امیدوار باشند.

معاون استاندار تهران خدمت به کهریزک را برای خود و مسئولین شهری شهرستان ری افتخاری بزرگ دانست و گفت : خودمان را موظف و ملزم می دانیم تا در کنار مدیران و کارکنان آسایشگاه باشیم و امیدواریم نام ما نیز در دفتر خادمین کهریزک ثبت شود.