88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن یک سالگی فعالیت های بازارچه دوستی با حضور هنرمندان، مددجویان و مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در محل این بازارچه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد در جمع شرکت کنندگان در مراسم جشن یک سالگی بازارچه دوستی گفت: خودباوری، پویایی و در نهایت توانبخشی عزیزان ما توانسته است رونقی قابل تحسین در این بازارچه ایجاد کند، به گونه اي که علاوه بر کارکنان و سایر مددجویان، میهمانان کهریزک نیز از مزایای آن بهره مند می شوند.

وی بهبود وضعیت و شرایط پیش رو را خواستار شد و افزود: به همین مقدار قانع نیستیم و سعی داریم با پرورش استعداد ها و ایده های جدید، ماهیت توانبخشی را بیش از پیش در این بازارچه نشان دهیم،

دکتر نحوی نژاد رونق اقتصادی در این بازارچه را یادآور شد و گفت: فعالیت های مددجویان تنها جنبه توانبخشی ندارد، بلکه هرچه میزان این فعالیت ها بیشتر باشد، به همان اندازه در کسب‌ و کار و درآمد زایی موفق تر خواهند بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از کلیه عواملی که در راه اندازی،ادامه فعالیت و رفع مشکلات غرفه‌های موجود در کنار مددجویان هستند، اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک با توسعه فضای این بازارچه، شاهد پویایی و توانبخشی جمع دیگری از توانمندان کهریزک باشیم.

بازارچه دوستی با بهره‌گیری از توانمندی جوانان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در غرفه های مختلفی چون کافی شاپ، تعمیرات موبایل، عرضه پوشاک و محصولات کارگاه های هنری، صنایع دستی، کیف و چرم، رستوران و سوپرمارکت مشغول فعالیت بوده و در یک سال گذشته توانسته است نقشی سازنده در توانبخشی مددجویان ایفا کند.