88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

امانت دهی کتاب و توزیع آن در بخش های مختلف بستری، تهیه مطبوعات به صورت روزانه، تحویل سی دی فیلم های سینمایی و کتاب های صوتی به مددجویان، از عمده ترین فعالیت های سرای فرهنگی در ایام قرنطینه و کرونا اعلام شده است.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ; در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، پرونده دانش آموزان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تحویل مسئولین آموزش و پرورش شهرستان ری شد تا همانند تمامی دانش آموزان کشور، این عزیزان نیز به ادامه تحصیل خود بپردازند.

سکینه باستانی مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه، برگزاری کلاس های آموزش قرآن را از دیگر اقدامات این بخش عنوان و تصریح کرد : به دلیل رعایت اصول بهداشتی و زیر نظر کارشناسان بهداشت، کلاس های آموزش قرآن در فضای باز و به تفکیک بخش های مختلف مددجویان به انجام می رسد.

وی افزود : کلاس های نمایش درمانی، موسیقی درمانی، آواز، کتاب و قصه خوانی نیز به همین صورت در حال انجام است تا کوچکترین آسیبی متوجه سالمندان و معلولین نباشد. همچنین با تهیه لوازم التحریر مناسب، برگزاری کلاس نقاشی تجسمی برای مخاطبان خاص این رشته در محل چهل ستون در حال انجام است.

باستانی با اشاره به علاقمندی های مختلف مددجویان نیز گفت : جمع زیادی از سالمندان به خواندن روزنامه، مجلات متنوع و حل جدول گرایش دارند که این مهم در برنامه کاری روزانه سرای فرهنگی قرار گرفته است، ضمن آنکه امانت دهی کتاب، سی دی انواع فیلم های سینمایی و ترانه های شاد ویژه معلولین جوان و برخی از سالمندان همچنان به صورت مستمر توسط همکاران صورت می پذیرد.

مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه اظهار امیدواری کرد با بهبود اوضاع و ریشه کنی بیماری کرونا، بار دیگر شاهد حضور معلمان و مربیان افتخاری در کهریزک باشیم تا کلاس های دانش آموزان از حالت آنلاین به صورت حضوری برگزار گردد.