88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

۴۸۰  مددجوی سالمند و معلول شاغل در حوزه توانبخشی، فعالیت های هنری، آموزشی، ورزشی و فرهنگی خود را در سال جاری به اتمام رساندند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای ماندگار گروه سرود مددجویان کهریزک که با  عنوان پروانه های کویر به شهرت رسیده اند، جشن باشکوه پایان سال معلولین و سالمندان شاغل در حوزه توانبخشی برگزار شد.

هنرنمایی احمد بانی، خواننده افتخاری کهریزک، تجلیل از ۳۰ مددجوی برتر و اهدا هدایای پایان سال کلیه مددجویان، از بخش‌های مختلف این همایش زیبا و جذاب بود.

در بخشی از این مراسم، دکتر سمیرا سنگی معاون توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک با تفسیر " باور پذیری " در ذهن افراد گفت: بسیاری از شما هنگام ورود به آسایشگاه، حتی فکر نمی کردید که روزی بتوانید به خواسته های خود برسید، اما امروز همه شما خوب می دانید که فعل " خواستن، توانستن است " ، همراه با باور پذیری شده تا در برآورده شدن آرزوها و خواسته هایتان، تأثیرات بزرگی بگذارد.

وی یادآور شد: در سرما و گرما، هوای گرم و بارانی، و در تمام شرایط مهارت آموزی از برنامه زندگی شما حذف نشد که نشان از اراده و فعل خواستن در وجود یکایک تان است و ما صمیمانه به این همه اراده افتخار می کنیم.

دکتر سنگی اذعان داشت: تحصیل تا سطح دیپلم، ورود به دانشگاه، کسب عناوین برتر ورزشی و راه‌یابی به تیم ملی، حرفه آموزی و شرکت در کلاس های مختلف هنری، از شما افرادی ساخته است که مورد تحسین هر کسی که ارادتی به کهریزک دارد، قرار می گیرید.

معاون توانبخشی آسایشگاه، سال آینده را سالی توأم با موفقیت های بیشتر برای هنرجویان و فعالان حوزه توانبخشی دانست و برای همه ساکنین کهریزک آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.

در پایان این مراسم، قالی منقش به حال و هوای بهاری که به دست یک زوج هنرمند معلول کهریزک بافته شده، توسط بانو بقائی سرپرست همیاران فرهنگی آسایشگاه از دار قالی جدا شد تا برای استقبال از بهار، به روی تابلو فرش، چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند.