88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حمید قبادی دانا مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک به نمایندگی از سوی اعضاء هیأت امنا و مدیره این موسسه, به پاس خدمات ارزشمند آقایان دکتر نحوی نژاد و دکتر وجدانی روشن مدیران آسایشگاه های کهریزک تهران و البرز که تخصص طب سالمندی را در کارنامه علمی خود دارند،لوح تقدیر آنان را در روز نکوداشت پزشک تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ تقارن نشست هفتگی هیأت امنا و مدیره موسسه خیریه کهریزک و گرامیداشت روز پزشک، بهانه ای زیبا برای تقدیر از مدیران پزشک این موسسه شد.

 دکتر حسین نحوی نژاد و دکتر افشین وجدانی روشن مدیران آسایشگاه های کهریزک تهران و البرز که تخصص طب سالمندی را در کارنامه علمی خود دارند، لوح تقدیر خود را از دستان اعضاء هیأت مدیره و امنا این موسسه دریافت کردند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان مراتب فوق، اظهار داشت : خدمات جامعه پزشکی در کشور بویژه در آسایشگاه خیریه کهریزک بر هیچ کس پوشیده نیست و ما نیز به همین مناسبت مراسم تجلیل از پزشکان را در شأن و منزلت آنان در کهریزک برگزار کردیم.

پزشکی در ادامه افزود : آقای دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک که بتازگی سکان هدایت این مجموعه را به دست گرفته، پیش از این در مناصب مهم منشأ خدمات فراوان در سازمان بهزیستی کشور بوده است. همچنین دکتر وجدانی روشن سالهاست در کسوت مدیریت آسایشگاه کهریزک البرز توانسته است با توانمندی های خود، مدیری موفق برای موسسه خیریه کهریزک باشد که این از لطف خداوند متعال به جمعیت هدف کهریزک است.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با ادای احترام به پزشکان شاغل در موسسه خیریه کهریزک، شادکامی و موفقیت همه این گرامیان را از درگاه ایزد سبحان مسئلت کرد.