88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مانور مقابله با زلزله با پشتیبانی ستاد بحران شهر کهریزک و حضور جمع زیادی از کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در واحد‌های مختلف این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ کلیه سایت های وابسته به ستاد بحران شهر کهریزک به صورت همزمان در مانور مقابله با زلزله شرکت کردند.

اکرم محمدی کارشناس ایمنی (HSE) با اعلام این خبر، افزود: با نواخته شدن آژیر خطر و با تمهیدات سازمان یافته، مانور مقابله با زلزله در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

وی اضافه کرد: با برپایی چادرهای امدادی جهت اسکان زلزله زدگان فرضی، اقدامات درمانی و پزشکی توسط هلال احمر، اطفا حریق به کمک سازمان اتش نشانی و ایجاد امنیت در منطقه وقوع زلزله توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این مانور با موفقیت به انجام رسید.

محمدی با بیان اینکه همواره باید آمادگی لازم برای اتفاقات غیر مترقبه را داشته باشیم، افزود: کلیه کارکنان آسایشگاه از جمله کادر پرستاری نشان دادند که به آموزش های ارائه شده در کلاس های مختلف تسلط کافی دارند و می توانند در چنین شرایطی از عهده مسئولیت های محوله برآیند.

قابل ذکر است در مانور مقابله با زلزله، کلیه کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک بویزه انتظامات، کادر پزشکی و بهداشتی و پرستاری نقشی موثر و مهمی ایفا کردند.