88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با دعوت مسئولان مجتمع تجاری ایران مال، مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک به سفره افطار این مجموعه دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ; با دعوت علی انصاری مالک مجتمع تجاری ایران مال، جمعی از مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به جشن بزرگی که در این مجتمع برپا شده بود، حاضر شدند.

در این جشن که از مدارس و مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین مختلفی نیز شرکت داشتند، انواع برنامه های شاد و متنوع ویژه مدعوین در دستور کار مدیران مجتمع تجاری ایران مال قرار گرفت.

پذیرایی از میهمانان بر سر سفره افطار و اهدا هدایای مختلف به شرکت کنندگان در این جشن باشکوه، از دیگر برنامه‌های مسئولان شرکت تجاری ایران مال بود.

از نکات بارز این میهمانی، حضور علی انصاری مالک مجتمع تجاری ایران مال در جمع مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک بود که علاوه بر خیر مقدم به میهمانان خود، با ابلاغ سلام گرم و صمیمی به مسئولین و دست اندرکاران کهریزک، قول داد تا در اولین فرصت ممکن برای دیدار با سالمندان و معلولین به این مجموعه خیریه بیاید.

ایران مال یا بازار بزرگ ایران واقع در منطقه ۲۲ تهران، یکی از مراکز مهم تجاری کشور است که علاوه بر فروشگاه های متعدد، امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی نیز دارد. این مجتمع یکی از پنج مجموعه برتر جهان و جزو بزرگترین پروژه های تجاری، فرهنگی و اجتماعی ایران و خاورمیانه است.