88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

طی حکمی از سوی دکتر نحوی نژاد، محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان سخنگوی این مجموعه خیریه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با انتصاب محسن پزشکی به عنوان سخنگوی آسایشگاه خیریه کهریزک، از این پس هرگونه اطلاعات و اخبار قابل انعکاس در رسانه های خبری و تصویری توسط ایشان قابل ارائه خواهد بود.

در همین راستا، محسن پزشکی با تقدیر از کلیه اصحاب رسانه که در انعکاس رویدادهای مهم خبری به یاری مددجویان کهریزک می شتابند، گفت : انتخاب سخنگو از آن جهت مورد تأکید مدیریت آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفته است که پالایش و صحت سنجی اخبار تنها از یک کانال تعریف و در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد.

پزشکی جلوگیری از نشر اخبار ضد و نقیض و پراکنده گویی را از مزایای این روش عنوان و تصریح کرد : در موارد متعدد شاهد بوده ایم که خبری به نقل قول از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک به جراید و رسانه ها درز گردیده که در برخی موارد با واقعیات فاصله داشته .

شایان ذکر است آن دسته از اصحاب رسانه که تمایل به همکاری و دریافت اخبار و اطلاعات لازم از فعالیت های مختلف آسایشگاه خیریه کهریزک دارند، می توانند با شماره تلفن های ۵۶۵۲۳۱۳۱ الی ۲ تماس حاصل نمایند.