88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تلاقی تلاوت پانزدهمین جزء قرآن کریم با روز ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، انبوهی از دوستداران اهل بیت علیهم السلام را به محفل انس با قرآن کریم در آسایشگاه خیریه کهریزک رساند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛  سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک در روز میلاد مسعود امام حسن مجتبی علیه السلام، شاهد برگزاری یکی از پر مخاطب ترین مراسمات مذهبی در طول سال بود.

در حالی که تلاوت آیات نورانی قرآن کریم به جزء ۱۵ رسیده و این روز مصادف با جشن میلاد امام دوم شیعیان شده بود، برنامه های ویژه ای در دستور کار همیاران فرهنگی کهریزک قرار گرفت.

از گروه دف نوازی میلاد با هنرنمایی محسن تقی نژاد و حضور بهروز شرفی مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام و مولودی خوانی در وصف امام حسن مجتبی (ع)، شور و حال وصف ناپذیری را تقدیم حاضران کردند.

اهدا جوایز به معلولین و سالمندان قاری قرآن، هدایای ویژه سادات حاضر در مراسم ، میان مددجویانی که پاسخ صحیح به سوالات قرآنی می دادند، از دیگر بخش های این همایش مذهبی و معنوی در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

شایان ذکر است در طول برگزاری همایش های قرآنی در سرای فرهنگی، همواره جمعی از مدیران ، کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک و مددجویان حاضر در این گردهمایی ها را همراهی می کنند.