88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در نخستین نشست هیأت امنا و مدیره موسسه خیریه کهریزک در سال جدید با مدیران و دست اندرکاران این موسسه، بر وحدت رویه و یکپارچگی در انجام وظایف و امور محوله تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ حميد قبادی دانا در نشست مشترک اعضاء هیأت امنا و مدیره موسسه خیریه کهریزک با مدیران و دست اندرکاران این موسسه، رمز موفقیت کهریزک را وحدت رویه و یکپارچگی در انجام امور محوله دانست و بر خدمت روزافزون به جامعه هدف تأکید کرد.

وی افزود: خوشبختانه کهریزک توانسته است با همت هیأت مدیره و نیروهای تحت امر خود، در راه رسالتی که دارد، همچنان به توفیقات روزافزون دست یابد.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: با وجود تمام سختی ها و زحماتی که همکاران  خدوم در بخش های مراقبتی متحمل می شوند، باز هم به خدمتگزاری به مددجویان اصرار دارند و از برکت همین پافشاري ها، دنیا و آخرت خود را بیمه می کنند.

وی با نگاهی به وضعیت نیروی انسانی فعال در موسسه نیز گفت: معتقدیم به اندازه کارکنان فعلی، می بایست نیروی انسانی ماهر در بخش های مختلف موسسه مشغول به خدمت باشند که این نشان از زحمات ارزشمند ایشان است و چه افتخاری بالاتر از آنکه هر نفر می تواند بیش از توان ،خدمت یک نفر را با خود یدک بکشد.

قبادی دانا، زیست توأم با سلامت مددجویان را هدف اصلی موسسه اعلام کرد و گفت: تلاش برای بهبود کیفیت زندگی مددجویان، توجه به کارکنان با رعایت کرامت انسانی، توسعه رویدادهای فرهنگی و هنری و ورزشی مددجویان و برنامه ریزی برای ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات، همواره در دستور کار مسئولان این موسسه قرار دارد.

وی تصریح کرد: ما باید محور آموزش سالمندی در کشور باشیم و افتخار داریم که دانشگاه کهریزک گام های استواری در این زمینه برداشته و همچنان در عملکرد خود پویا و بالنده است. ضمن آنکه روابط عمومي ها به عنوان بازوان توانمند موسسه، نقشی اساسی و تأثیرگذار در معرفی این مجموعه به جامعه و کشور دارند.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از همه کارکنان این مرکز، جلب مشارکت های مردمی را رسالتی همگانی برشمرد و افزود: هیأت مدیره موسسه بر این باور است هرچه وضعیت معیشت کارکنان بهبود یابد، به همین میزان شاهد ارتقاء خدمت رسانی به مددجویان خواهیم بود.

قابل ذکر است در نشست هیأت امنا و مدیره موسسه خیریه کهریزک با مدیران و دست اندرکاران این موسسه، کلیپی از فعالیت‌های مراکز تهران، البرز، جواد الائمه( ع ) ، مجتمع بهارستان و مرکز علمی کاربردی کهریزک به اکران درآمد. نشست پرسش و پاسخ، پایان بخش این نشست صمیمی و همدلانه در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.