88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک در جمع هنرمندان و ورزشکاران کشورمان عنوان کرد  که دست کهریزک در دست خداست و همین امر باعث شده است  که در همه شرایط کهریزک میزبان شایسته ای برای جمع زیادی از معلولین و سالمندان کشور باشد.

به گزارش ستاد خبری ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ حمید قبادی دانا در جمع هنرمندان و ورزشکاران کشور که به دیدار سالمندان و معلولین کهریزک آمده بودند، گفت : همه شما می توانید سفیران شایسته کهریزک باشید و با معرفی این موسسه خیریه به علاقمندان امور خیر و خیرخواهی، در زندگی مددجویان نیازمند به مراقبت شبانه روزی سهیم شوید.

قبادی دانا اضافه کرد : به برکت حضور مستمر خیرین و نیکوکاران جامعه، کهریزک ۵۰ ساله شد و امیدواریم با حمایت های بی دریغ همه مردم نوعدوست و مهربان کشور، این خدمتگزاری ها با قوت بیشتری ادامه یابد.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک از مدعوین دعوت کرد با خدمت به مددجویان این مجموعه خیریه ، سلامتی و سعادتمندی خود را با دعای خیر آنان تضمین نمایند.

جشنواره ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک از ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری با انواع برنامه‌های فرهنگی و هنری، علمی و آموزشی در محل این مجموعه خیریه برگزار می شود.