88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر نحوی نژاد، عزم ملی خیرین و نیکوکاران جامعه برای شرکت در جشن بزرگ عید سعید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک را موهبتی الهی برشمرد و قدردان زحمات و خدمات همه خیرین در برپایی باشکوه این همایش ملی و مذهبی شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد پایان محدودیت های ناشی از بیماری کرونا در دوسال گذشته و برپایی مجدد جشن عید سعید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک را فرصتی مغتنم برای توسعه خدمات انسان دوستانه در این مجموعه خیریه عنوان کرد.

وی همچنین در پیامی به همه خیرین جامعه اذعان داشت : بی تردید یکایک شما گرامیان در استواری بنیان کهریزک نقش آفرینی می کنید و بدون حضورتان، سرویس دهی و ارائه خدمات شبانه روزی به ۱۷۵۰ مددجوی سالمند، معلول و بیمار مبتلا به ام اس معنا و مفهومی نخواهد داشت.

دکتر نحوی نژاد با اشاره به چالش های پیش روی اداره کهریزک نیز گفت : تأمین نقدینگی جهت آماده سازی انواع ملزومات مورد نیاز و پرداخت های جاری، همواره از اصلی ترین دغدغه های موجود است،  همچنین تهیه ملزومات بهداشتی و درمانی از جدی ترین نیاز های کهریزک به شمار می رود که بدون آن حفظ سلامتی مددجویان امکان پذیر نخواهد بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با تشکر از توجه و حسن نیت همه خیرین و نیکوکاران جامعه در برپایی جشن باشکوه عید قربان، از همگان دعوت کرد تا با یاری یکدیگر در زندگی بخشی به مددجویان تحت پوشش کهریزک، یار و یاور مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه باشند.