88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران جامعه در کنار سالمندان و معلولین، مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ در دومین شب از لیالی پرفیض قدر و همزمان با شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) ، مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این مراسم، اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، سید پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان، تنی چند از روسای سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، خیرین امور مشارکتهای مردمی، اهداکنندگان ملک، کارکنان دفتر گروه بانوان نیکوکار، همیاران فرهنگی و جمع کثیری از نیکوکاران جامعه حضور داشتند.

آیین قرآن به سر گرفتن، قرائت ادعیه شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و سخنرانی مذهبی، بخش های مختلف مراسم دومین شب از لیالی قدر در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

در بخشی از این مراسم، حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه شرکت کنندگان در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، گفت : در این شب، دفتر اعمال ما ورق می خورد و امیدواریم به برکت دعای خیر سالمندان و معلولین، مشمول عنایات الهی قرار بگیریم.

قبادی دانا اضافه کرد : همه ما به برکت وجود این عزیزان در کهریزک هستیم و انشاالله که بتوانیم با همکاری و پشتکار بیشتر، شرایط بهتری را برای زندگی آنان فراهم نماییم.

وی افزود : کهریزک توانست با تمام مشقات، سال گذشته را با موفقیت پشت سر بگذارد و اطمینان داریم در سال پیش رو هم می توانیم با غلبه بر مشکلات، در تأمین زندگی مطلوب و مناسب برای عزیزانمان موفق باشیم.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک کمک به بیماران مبتلا به اوتیسم، آلزایمر و اختلالات شناختی را از دیگر برنامههای پیش روی این موسسه اعلام و بر توسعه خدمات به این بیماران در سال جاری را مورد تأکید قرار داد.