88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم تحویل سال ۱۴۰۱ خورشیدی با حضور اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه، خیرین و هنرمندان جامعه در کنار سالمندان و معلولین با شکوه هرچه تمام‌تر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک شاهد گردهمایی با شکوهی در آغازین دقایق تحویل سال ۱۴۰۱ خورشیدی بود.
هنرمندان مهربان بسیاری ترجیح دادند تا بهترین لحظات سال جدید را در کنار سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه باشند و با اجرای انواع برنامه های شاد و هیجان انگیز، ثابت کنند که همچنان حامیان قسم خورده کهریزک هستند.
گروه موسیقی آقایان امامی، شمشکی،شیرکوند، آرسن هروس، نظری افشار و..... با اجرای عاطفه حیدری از جمله این هنرمندان بودند که آمدند و شور آفریدند، ضمن آنکه آقایان بنفشه خواه، اشعریان، اسدی و خانم ها ساغر زینتی، رامانا و فرهمندی میهمانان ویژه این مراسم بودند.
در این مراسم دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با تبریک فرارسیدن سال جدید به همه مددجویان و میهمانان، اظهار داشت : از بدو تاسیس آسایشگاه با دستان پرتوان زنده یاد دکتر حکیم زاده تا کنون، کهریزک همواره در مسیر تحول و تکامل بوده است، به گونه ای که هم اکنون نه تنها در سطح ملی، بلکه در سطح جهانی به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز خیریه مطرح است.
محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک هم خطاب به حاضران در مراسم گفت : پدران، مادران سالخورده و معلولین جوان آسایشگاه از اینکه می بینند با مهربانی و لطف و عاطفه در کنار آنان هستید، به خود افتخار می کنند. ما نیز به خوبی می دانیم که در این ساعات می توانستید در جایی دیگر و شرایطی متفاوت تر حضور داشته باشید، اما این که کهریزک را ترجیح می دهید نشان از همدلی و وفاق و تعصبی است که نسبت به این مجموعه خیریه دارید.
مراسم تحویل سال ۱۴۰۱ خورشیدی در حالی به پایان رسید که بار دیگر همه خیرین و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک متعهد شدند تا در سال پیش رو، همچنان خادمین موفقی برای ۱۷۵۰ مددجوی سالمند، معلول و بیمار ام اس باشند.