88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

طی حکمی از سوی هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک، حمید قبادی دانا به عنوان مدیر عامل این موسسه منصوب شد. در این مراسم از زحمات ۱۲ ساله دکتر حسن احمدی در کسوت مدیر عاملی موسسه خیریه کهریزک تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با حضور اعضاء هیأت مدیره و امنا، مدیران و کارکنان این موسسه برگزار شد. در این مراسم با اهدای لوح از خدمات دکتر حسن احمدی مدیر عامل سابق موسسه خیریه کهریزک قدردانی و حکم حمید قبادی دانا مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک به وی اعطاء شد.

دکتر حسن احمدی مدیر عامل سابق موسسه خیریه کهریزک با نگاهی به دوره ۱۲ ساله تصدی این سمت، گفت :با حمایت های هیأت مدیره و امنا توفیقات زیادی در سازماندهی موسسه کسب کردیم. تکمیل چارت سازمانی، بررسی آیین نامه ها و تدوین فرآیند ها، سیستم اتوماسیون یکپارچه، ایجاد انبار مرکزی، بودجه نویسی، ایجاد کمیته های مختلف و تأسیس دانشگاه کهریزک از جمله این توفیقات بود.

حمید قبادی دانا مدیر عامل جدید موسسه خیریه کهریزک برنامه های راهبردی ۳ تا ۵ ساله را از اولویت‌های کاری خود دانست و گفت : تدوین اسناد لازم و بازنگری اسناد موجود، هوشمند سازی فعالیت ها، ساختار اقتصادی موثر، انظباط مالی، شاخص بهره وری و زندگی، شفاف سازی عملکرد ها و روش های نوین مشارکتی، افزایش تعاملات داخلی و بیرونی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مجید قمی عضو هیأت مدیره موسسه، کهریزک را یک استثناء در همه زمینه ها برشمرد و گفت : مددجویان، کارکنان و خیرین سه بال تشکیل دهنده موسسه خیریه کهریزک هستند که هر کدام اثرات خاص خود را در تداوم فعالیت و خدمت رسانی در ۵۰ سال گذشته تاکنون را بر عهده داشته، کهریزک با اتکاء به این سه مولفه امروزه یک چهره بین المللی است.

محمد رضا صوفی نژاد مدیر سابق آسایشگاه خیریه کهریزک سعه صدر، تواضع و معرفت را لازمه خدمت در کهریزک اعلام و تصریح کرد : کهریزک نیاز به رییس و مدیر ندارد، بلکه متولی آن باید مجموع معیار هایی که مبتنی بر صداقت و شرافت است را در وجود خود داشته باشد تا بتواند چنین مکان مقدسی را اداره کند.

دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بهره گیری از دانش و تجربه فرهیختگان در اداره کهریزک را امری ضروری دانست و گفت : کسانی که وقت و انرژی خود را با وجود داشتن سبقه علمی، اقتصادی، هنری و اجتماعی فراوان صرف خدمت به بندگان محروم خدا می کنند، قطعاً می توانند در اعتلای کمی و کیفی هرچه بیشتر کهریزک مثمر ثمر باشند.