88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم تکریم عباس فرامرزی معاون اداری _ مالی پیشین آسایشگاه خیریه کهریزک و معارفه مریم عظیمی به عنوان سرپرست این حوزه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ طی حکمی از سوی دکتر حسین نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، مریم عظیمی به عنوان معاون اداری _ مالی این مرکز انتخاب و از خدمات عباس فرامرزی معاون پیشین اداری _ مالی تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور تنی چند از مدیران و کارکنان حوزه اداری _ مالی برگزار شد، دکتر نحوی نژاد معاون اداری _ مالی را بازوی توانمند سیستم مدیریت هر سازمانی دانست و گفت: ارائه اطلاعات و آمار های دقیق از صورت های مالی، هزینه ها، اشراف کامل به موجودی انبارها و نیازها،حقوق و دستمزد، وضعیت نیروی انسانی و هرآنچه لازم است مدیریت برای آن تصمیم گیری کند، از وظایف اصلی این معاونت‌ است.

وی مدیریت را امری ذاتی دانست و افزود: بر این باوریم تنها با آموزش نمی توان یک مدیر خوب و موفق در هر زمینه کاری تربیت کرد، بلکه خود فرد باید توانمندی لازم را از پیش داشته و با برخورداری از دانش روز و اشراف به امور، عهده‌دار مسئولیت شود.

دکتر نحوی نژاد خداحافظی از کهریزک را بی معنا عنوان کرد و ادامه داد: مگر می شود کسی خادم کهریزک شود و پس از بازنشستگی،  خانه ای که سال ها در آن خدمت کرده و منشأ خدمات فراوانی بوده است را به آسانی فراموش کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در پایان از خانم عظیمی دعوت کرد تا از توانایی هایش در راه اعتلای هرچه بیشتر اهداف عالی کهریزک گام بردارد.