88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با تصویب هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، مرکز علمی کاربردی کهریزک به دانشگاه بین المللی تبدیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با توسعه و تکمیل زیرساخت‌های لازم و با تصویب هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک، مرکز علمی کاربردی کهریزک به دانشگاه بین المللی تبدیل می شود.

دکتر نحوی نژاد که علاوه بر مدیریت آسایشگاه، قائم مقامی مرکز علمی کاربردی کهریزک را نیز عهده دار است، در اینباره گفت : در حال حاضر ۱۲ دانشگاه از مجموع ۶۰۰ دانشگاه علمی کاربردی کشور کاندید بین المللی شدن هستند که مرکز علمی کاربردی کهریزک یکی از آنها است.
وی که در جمع مسئولان این مرکز سخن می گفت، تصریح کرد : مکاتبات اداری لازم با دانشگاه تهران شرق انجام پذیرفته و در تلاش هستیم تا با تکمیل زیرساخت‌های مناسب، هرچه سریعتر مجوزهای لازم را دریافت کنیم.

دکتر نحوی نژاد افزود : تجهیز و به روز رسانی امکانات موجود، آماده سازی خوابگاه دانشجویی و بهره گیری از توانمندی‌های اساتید با تجربه دانشگاه، می تواند دانشگاه کهریزک را به یکی از سرشناس ترین مراکز آموزشی تئوری و عملی کشور تبدیل کند.

وی با بیان اینکه در وهله نخست با دو دوره پودمانی به استقبال بین المللی شدن می رویم، نیز گفت : دوره های پودمانی ۶۰۰ ساعته در رشته های مراقبت از سالمند و مراقبت از بیمار در دستور کار قرار دارد که می تواند نقشی بی بدیل در آسایش سالمندان و بیماران در منزل و بیمارستان ها داشته باشد.

قائم مقام مرکز علمی کاربردی کهریزک در پایان از مسئولان این مرکز دعوت کرد تا با همکاری بیشتر، زمینه را برای پربار تر شدن فعالیت های دانشگاه کهریزک فراهم نمایند.
مرکز علمی کاربردی کهریزک هم اکنون با ۳۰۰ دانشجو در ۸ رشته و در مقاطع کاردانی تا کارشناسی ارشد مشغول تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه بویژه در زمینه مراقبت از بیمار و سالمند است. این مرکز علمی از زمان تأسیس در سال ۹۶ تاکنون موفق به تربیت نیروی انسانی ماهر زیادی در مقاطع کاردانی و کارشناسی شده است که هم اکنون در مراکز بیمارستانی و نگهداری شبانه روزی سالمندان بویژه موسسه خیریه کهریزک مشغول خدمت رسانی هستند.