88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در سومین شب از لیالی پر فیض قدر، دوستداران امور خیر و خیرخواهی به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا در کنار مددجویان این مجموعه خیریه، به مناجات و راز و نیاز به درگاه خداوند رحمان بنشینند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و قرائت ادعیه شب بیست و سوم از ماه مبارک رمضان توسط حاج حسین ابراهیمی مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام، مراسم احیاء آخرین شب از لیالی پر فیض قدر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این مراسم جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران، سردار سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری، دکتر مهدی باب الحوائجی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری، مسئولان بهزیستی و تأمین اجتماعی این شهرستان و مدیران شهری کهریزک در کنار مدیران، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک حضور داشتند.

دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در بخشی از این همایش معنوی، با تسلیت ایام سوگواری امیر مؤمنان امام علی( ع ) به همه اهالی دل و معرفت، گفت: معمولأ افراد در یکی از جنبه های انسانی رشد کرده و به تکامل می رسند، حال آنکه امام علی علیه السلام در تمامی ابعاد انسانی و معرفتی به تکامل رسیده بود.

وی افزود: ایشان با صبر و شکیبایی، ۲۵ سال خانه نشینی را به خاطر اسلام و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله به جان خرید و با سکوت خود، الگویی بی نظیر در ابعاد مختلف انسانی در جهان هستی است.

دکتر نحوی نژاد با اشاره به شهادت جمعی از سربازان وطن به دست رژيم صهيونيستي نیز گفت: امیدواریم به برکت خون شهدا، شاهد ريشه کنی ظلم در جهان باشیم و همه مسلمانان بر سر سفره امام زمان( عج ) حاضر شوند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک خاطرنشان کرد: همه ما به عنوان مددکار در خدمت مددجویان عزیز هستیم و انشاالله که بتوانیم به مدد مولایمان، در مسیر آن بزرگوار حرکت کنیم.