88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 اهداء چندین جلد کتاب، هدایای موردنیاز سالمندان و گپ و گفت چندساعته کودکان تحت پوشش موسسه خیریه دارالاکرام، از اهداف این حضور پرمهر در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ به سرپرستی فاطمه دبیری و با حضور جمعی از مسئولین و کودکان تحت پوشش موسسه خیریه دارالاکرام، دیدار با سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در برنامه یک‌روزه میهمانان این مجموعه خیریه قرار گرفت.

... دبیری سرپرست این گروه اعزامی درباره نتایج حضور خود و همراهان به خبرنگار کهریزک گفت: اماکنی چون کهریزک که محل زندگی جمع فراوانی از پدران و مادران سالمند است، دریایی از ناگفته‌ها و ناشنیده‌ها را در خود جای‌داده است.

ای‌کاش آن‌قدر فرصت داشتیم که تا روزهای زیادی را صرف چنین دیدارهایی کنیم و هم‌سفر سالمندان کهریزک در روزهای دل‌تنگی و شاید افتادگی باشیم.

وی همچنین یادآور شد: می‌دانستیم که روزی خاص را همراه با کودکانی که خود نیاز به سرپرست مؤثر دارند، در کهریزک تجربه خواهیم کرد و اکنون‌که به پایان این دیدار رسیده‌ایم، خرسندیم که توانستیم گامی کوچک در تعلیم و تربیت فرزندان تحت پوشش برداریم.

دبیری در پایان متذکر شد: گر چه اهداف کهریزک و موسسه دارالاکرام با دو رویکرد متفاوت است، اما اهداف هر دو موسسه سرانجامی خوش دارد. یکی به یاری سالمندان و معلولین بی‌سرپرست می‌پردازد و دیگری سعی دارد به فرزندان نیازمند رسیدگی تا آینده‌ای روشن در انتظارشان باشد که همه این‌ها همت والای خیرین را می‌طلبد.