88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حامد صادق مقدسی مدیر سامانه جانبازان و معلولین شهرداری تهران با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک ، به دغدغه های یکایک مددجویانی که از سرویس های این سامانه استفاده می کنند. رسیدگی و قول برطرف شدن مشکلات مطروحه را داد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛سامانه جانبازان و معلولین نزدیک به 20 سال است با سرویس دهی به آن دسته از معلولین و سالمندانی که به دلیل مشکلات جسمانی قادر به استفاده از خودرو های شخصی و سایر سرویس های معمول در شهر نیستند، خدمات قابل ملاحظه ای به این عزیزان ارائه می نماید. این سامانه در طول سالهای گذشته همواره در حال تلاش برای خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف خود بوده است.

در همین راستا و با حضور مدیریت این سامانه در آسایشگاه خیریه کهریزک که مشترکان فراوانی دارد ، شنیدن

صدای این عزیزان و رفع دغدغه های ناشی از سرویس دهی منظم را در برنامه کاری خود قرار داد. بازدید از بخش های مختلف بستری و نشست با مدیران آسایشگاه از دیگر برنامه های وی و تیم همراه ایشان بود .

در پایان این نشست، حامد مقدسی با ابراز خشنودی از دیدار و گفتگو با مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک اظهار داشت: تفاوت چشمگیری میان شنیدن صدای مشکلات از زبان سرویس گیرندگان و مطالعه گزارشات و آمار های اعلام شده وجود دارد . بنابراین دلیل در کهریزک هستیم تا آخرین اطلاعات و خواسته ها را از زبان عزیزان بشنویم و برای آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این سامانه در سرویس دهی به جمعیت کثیری از معلولین و سالمندان باشیم. امیدوارم بتوانیم با ارائه خدمات بهینه پاسخ مناسبی به همه سرویس گیرندگان بدهیم.