88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در دومین روز از عید نوروز، خانواده های زوج های معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک گردهم آمدند تا با تقدیم شاخه گلی زیبا، از زحمات یک سال گذشته دکتر نحوی نژاد تشکر و قدردانی کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دیدار نوروز دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با زوج های معلول در فضایی صمیمی و گرم برگزار شد.

در این مراسم که مصادف با دهمین روز از ماه مبارک رمضان بود، کلیه خانواده ها به همراه مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و مددکاران حاضر، در ضیافت افطاری که به همین مناسبت ترتیب داده شده بود، روزه های خود را افطار کردند.

دکتر نحوی نژاد با تبریک فرارسیدن سال جدید به همه خانواده های زوج های معلول، خوشبختی و سعادتمندی همه آنان را آرزومند شد.

وی خوش‌بینی و اراده قوی را رمز موفقیت این خانواده ها دانست و گفت: هریک از شما عزیزان به دلایلی دچار مشکلات جسمی هستید، اما بدون توجه به این ایرادات، تلاش می کنید که زندگی مستقلی داشته باشید و ما نیز در همین راستا کنار شما خواهیم بود.

دکتر نحوی نژاد با دعوت از کلیه حاضرین به تلاش و پشتکار در اداره امور زندگی هم گفت: اشتغال و کسب درآمد برای یک زندگی مستقل نسبی، امری مسلم است، با این حال همانند همیشه امکانات درمانی، خدماتی و پرستاری در صورت لزوم آماده سرویس دهی به شماست و از این نظر هیچ محدودیتی وجود ندارد.

در ابتدای این مراسم و به رسم ادب و احترام، شاخه گلی زیبا از طرف خانواده های ساکن در مجتمع مسکونی معلولین تقدیم مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک شد. همچنین به رسم سنت دیرینه، دکتر نحوی نژاد عیدی های هریک از خانواده ها تقدیم آنان کرد.

مجتمع مسکونی عمید وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک محل زندگی زوج های معلولی است که با کار و فعالیت در توانبخشی و سایر حوزه های آسایشگاه، با آرامش و آسایش روزگار خود را سپری می کنند.