88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران کرونای کهریزک ، همه تمهیدات لازم برای گذر از موج چهارم شیوع بیماری کرونا در آسایشگاه خیریه کهریزک اتخاذ شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با آغاز موج چهارم شیوع بیماری کرونا در کشور و احتمال شیوع گسترده این بیماری در آسایشگاه خیریه کهریزک ، همه تمهیدات لازم در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران کرونا اتخاذ شد .

تعطیلی مهدکودک ، غذاخوری کارکنان ، ممنوعیت ملاقات خانواده های مددجویان و قرنطینه کامل بخش های بستری معلولین جوان تا بهبود شرایط ، از جمله اقداماتی است که در این نشست مورد تأکید قرار گرفت .

دکتر حمیده پورفهیم جانشین ستاد مدیریت بحران کرونای کهریزک ، اولویت نخست در آسایشگاه را سلامتی همه سالمندان و معلولین تحت پوشش اعلام کرد و افزود : در حال حاضر شرایط در بخش های محل اقامت مددجویان عادی است ، اما همه ما می دانیم چنانچه ویروس کرونا بار دیگر در بخش ها منتشر شود ، کل خانواده بزرگ کهریزک را درگیر خواهد کرد .

پورفهیم با اشاره به سایر تمهیدات اتخاذ شده نیز گفت : لوازم محافظت شخصی کارکنان بیش از گذشته در اختیار آنان قرار گرفته تا باعث انتقال احتمالی بیماری نشوند، ضمن آنکه آموزش های فردی و روش های خود مراقبتی در دستور کار کلیه کارکنان و مددجویان قرار گرفته است .

وی با توصیه به همه اعضاء خانواده بزرگ کهریزک هم گفت : خوداظهاری از روشهای موثر در پیشگیری و درمان بیماری است، بنابراین باید توجه داشته باشیم هیچ علامتی حتی یک حساسیت ساده را نیز بی اهمیت ندانیم .

جانشین ستاد مدیریت بحران کرونای کهریزک در پایان تأکید کرد : بر اساس شرایط و با نگاهی به آینده پیش رو ، تصمیمات مقتضی در این ستاد گرفته می شود تا انشاالله همانند گذشته از این مرحله هم با کمترین آسیب عبور نماییم .