88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نشست خبری اصحاب رسانه و مدیران مرکز علمی کاربردی کهریزک با محوریت " از تحصیل تا اشتغال " در محل این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر حسن احمدی رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به نقش رسانه ها در تحقق اهداف سازمان ها، گفت: معرفی برنامه‌ها و نوع فعالیت های علمی و آموزشی این دانشگاه، همکاری و تعامل همه جانبه شما را می طلبد .

وی تصریح کرد: جذب و تربیت نیروی انسانی ماهر همواره از دغدغه های اصلی موسسه خیریه کهریزک بوده است که بر این اساس، مرکز علمی کاربردی کهریزک در سال ۱۳۹۶ با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه استان تهران، فعالیت های آموزشی خود را آغاز کرد.

دکتر احمدی با نگاهی به عملکرد این مرکز در طول هفت سال گذشته نیز گفت: بیش از ۲۲۰ دانشجو موفق به فارغ‌التحصیلی شده و هم اکنون در موسسه خیریه کهریزک و سایر مراکز مشابه مشغول به کار هستند، ضمن آنکه نزدیک به ۳۵۰ دانشجو در در ۶ مقطع کاردانی و ۳ مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند و همان طور که انتظار می‌رفت،  این روند تحولات چشمگیری در تأمین نیروی انسانی ماهر و نیز ارتقا سطح کیفیت خدمت رسانی به جمعیت هدف که همان سالمندان و معلولین هستند، داشته است.

وی با اشاره به امتیازات تحصیل در این دانشگاه هم گفت: دریافت مدرک تحصیلی معتبر از وزارت علوم، استخدام و بورسیه تحصیلی در آسایشگاه خیریه کهریزک، پرداخت شهریه به صورت اقساط، بهره مندی از کارگاه‌های آموزشی و مجهز، و در نهایت گذراندن دوره های تخصصی و علمی در محل آسایشگاه، از جمله محاسن و این امتیازات است.

رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک در پایان تأکید کرد: اساتيد مجرب و کارآزموده علاوه بر تدریس در این دانشگاه، جهت افزایش دانش کارکنان آسایشگاه نیز تعاملات گسترده ای داشته اند، به گونه ای که آموزش ضمن خدمت تاکنون برای کادر پرستاری به عدد ۷ هزار و پانصد ساعت رسیده و قريب به ۴ هزار و پانصد ساعت هم آموزش مجازی در کلیه واحدهای موسسه به سرانجام رسیده است.

دکتر حسین نحوی نژاد قائم مقام این مرکز و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک نیز در این نشست خبری اظهار داشت: موسسه خیریه کهریزک بر این باور است که برداشتن گام های بلند و ارتقا سلامت و کیفیت زندگی سالمندان و معلولین اولویت نخست است و هرگز نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.

وی اضافه کرد: سایر مراکز مشابه کهریزک، نیازمند کارکنانی با دانش مراقبت سالمندی هستند و این دانشگاه قادر است علاوه بر رفع نیازهای خود، به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز آنان هم پاسخ دهد .

دکتر نحوی نژاد خاطرنشان کرد: فارغ‌التحصیلان دانشگاه کهریزک می توانند در آسایشگاه خیریه کهریزک مشغول به کار شده و از مزایای مختلف در نظر گرفته شده برای این افراد بهره مند شوند،

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بیان داشت: با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو، این مرکز آمادگی دارد تا با گزینش هزار دانشجو، راه را برای اشتغال آفرینی افراد جویای کار هموار کند.