88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

برنامه پرسش و پاسخ، قرائت دلنوشته و یادداشت های همکاران و تقدیر از کارکنان بازنشسته، از بخش‌های مختلف نشست عمومی و پایان سال کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ بود.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ دکتر نحوی نژاد در نشست پایان سال کارکنان آسایشگاه با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت امام زمان (عج) گفت : روز نیمه شعبان که به نام مستضعفان در تقویم ما ثبت شده است، به ناگاه ذهن ها را به طرف کسانی می برد که عضو نهادهای حمایتی هستند، در حالی که مستضعف واقعی کسی است که از بالندگی های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دور مانده باشد.
وی در ادامه بیان داشت : گاهی افراد خانواده هم در این امر دخیل هستند و با عدم آگاهی بخشی، به ضعف افراد دامن می زنند. همین که افراد آگاه نباشند که می توانند زندگی خوبی برای خود بسازند و به آرامش مطلوب برسند، نوعی کوتاهی است که باید در این زمینه بازنگری کرد.
دکتر نحوی نژاد تأکید کرد : خداوند این مأموریت را به ما داده تا در هر موقعیت اجتماعی هستیم، باید مثمر ثمر باشیم. نظام هستی هم برای ما زمان قائل شده تا از همه فرصت ها بهترین استفاده را ببریم.
حسین نحوی نژاد ثروت، دارایی و موقعیت های اجتماعی را پایان پذیر دانست و گفت : گرچه همه نیازها و خواسته‌های ما یکی نیست، اما اگر معتقدیم که باید به تکامل برسیم، مسیر مهیا و آماده است و می توانیم رو به جلو حرکت کنیم.
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک اذعان داشت : اجازه دهید نسیم عدالت بوزد، اجازه دهید همه طعم عدالت را به معنای واقعی کلمه درک کنند. به تیم مدیریتی آسایشگاه اطمینان داشته باشید که می خواهند و می توانند رفاه و آسایش همه کارکنان را تأمین کنند.
در پایان نشست عمومی کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، به ۱۵ نفر از همکاران گرانقدر به قید قرعه هدایای نفیسی اهدا شد. تجلیل از 9 تن از همکارانی که به تازگی بازنشسته شده و روزهای پایانی خدمت خود را می گذرانند، از دیگر برنامه‌های این نشست بود.