88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در دو روز متوالی و دو نشست فصلی، سرگروه های نیکوکاری بانوان و آقایان گردهم آمدند تا علاوه بر هم اندیشی و هماهنگی بیشتر در خدمت به مددجویان، دغدغه های کاری خود را با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در میان بگذارند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد در نشست مشترک با سرگروه های نیکوکاری بر تعامل سازنده و هدفمند در خدمت بهینه تر به مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تأکید کرد.

دعوت از نیروهای جوان و آموزش نسل جدیدی از گروه های نیکوکاری در کنار نسل فعلی خدمتگزاران افتخاری کهریزک، از دیگر گفته های مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با این فرهیختگان جامعه بود.

دکتر نحوی نژاد خطاب به سرگروه های نیکوکاری اذعان داشت: خدمت در کهریزک بدون شما و یاران همراهتان راه به جایی نخواهد برد. این شما هستید که در بهداشت عمومی مددجویان، از دل و جان مایه می گذارید، در تأمین ملزومات مورد نیاز آسایشگاه همت مثال زدنی دارید و در هدایت خیرین جامعه به سمت و سوی کهریزک، نقشی بی بدیل ایفا می کنید.

وی گروه های نیکوکاری را سفیران شایسته و خوشنام کهریزک خواند و افزود: قطعأ همه شما در میان اقوام، آشنایان، همکاران و سایر افراد جامعه به عنوان خادم افتخاری کهریزک دارای پایگاه اجتماعی والایی هستید و همین اعتبار و اعتماد کافیست تا با دعوت از کسانی که قصد انجام امور خیریه را دارند، پویایی خدمات رایج در آسایشگاه را دوچندان کنید.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک رفع مشکلات و دغدغه‌های مطرح شده در این نشست را وظیفه خود و همه مدیران مجموعه دانست و بر انجام این مهم در اولین فرصت ممکن تأکید کرد.