88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نشست پایان سال کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک با طرح مسائل و مشکلات پرسنلی و پاسخگویی از سوی مدیران این مجموعه در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در حاشيه نشست پرسش و پاسخ و پایان سال این مرکز، فرارسیدن ماه مبارک رمضان و سال ۱۴۰۳ را به یکایک کارکنان تبریک و شادباش گفت.

وی با بیان اینکه از سختی کار همه کارکنان آگاهی کامل دارد، افزود: سختی و فشار کاری، استرس و کاهش آستانه تحمل افراد همگی نیازمند مدیریت و افزایش ظرفیت است و بدانید که اگر بخواهید، حتمأ می توانید در انجام وظایف و مسئولیت ها موفق عمل کنید.

دکتر نحوی نژاد اضافه کرد: همه ما از مشکلات اقتصادی موجود در جامعه آگاهی داریم، اما با همت هیأت مدیره و جمیع تدابیر، سعی بر آن است که حقوق و مزایای شما به موقع پرداخت شود.

وی تصریح کرد: همسان سازی حقوق ها مطابق گروه و نوع مهارت در حال انجام است و از ابتدای سال ۱۴۰۳، بین افراد موسسه هیچ تفاوتی نخواهد بود.

دکتر نحوی نژاد بیان داشت: مشکلات شما و مددجویان را درک می کنم، در طول سال جاری ۴۰۰ ملاقات پرسنلی و ۶۵۰ مورد مددجویی داشتیم و همواره سعی بر آن بوده که به مسائل مطرح شده در اسرع وقت رسیدگی شود.

وی خاطرنشان کرد: پایش سلامت روان در مرکز مشاوره از کارهای خوب و بزرگی بوده که در آسایشگاه به انجام رسیده است و امیدواریم نتایج آن در زندگی مراجعه کنندگان تأثیرات خود را نمایان کند.

مدیرآسایشگاه خیریه کهریزک، آسایش و آرامش همه خدمتگزاران این سازمان را که اهداف الهی و انسانی خدمت به محرومان جامعه را در برنامه کاری دارد، از خداوند منان مسئلت و سالی سرشار از خیر و برکت را برای همه هموطنان آرزومند شد.