88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با فرارسیدن ۵ شهریور مصادف با روز داروساز، از زحمات ارزشمند همکاران داروخانه با اهدا لوح و شاخه گلی زیبا، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با اهدا لوح تقدیر و شاخه گلی زیبا از سوی دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، از زحمات ارزشمند همکاران واحد داروخانه شاغل در درمانگاه دکتر حکیم زاده تجلیل شد.

در این مراسم، دکتر پوران افتخاری مسئول فنی داروخانه با تشکر از همه همکارانی که در طول سال یار و یاور این واحد بودند، گفت : در تلاش هستیم تا همچون گذشته در اسرع وقت داروهای مورد نیاز بخش های مختلف بستری را آماده و به مقصد ارسال کنیم.

وی تصریح کرد : تکریم ارباب رجوع از دیگر وظایف من و همکارانم است که بدون کوچکترین تعللی، نسخه های تجویز شده توسط پزشکان محترم را تحویل نموده، چنانچه به هر دلیلی داروی مورد استفاده بیمار در داروخانه موجود نباشد، متقاضی دارو را به نزدیک ترین داروخانه راهنمایی کنیم.

دکتر افتخاری همکاری شرکت های تهیه و توزیع دارو با داروخانه آسایشگاه را خوب توصیف کرد و افزود : در برخی موارد برای یافتن داروهای کمیاب با چالش هایی مواجه می شویم، اما خدا را شکر که تاکنون توانسته ایم انتظارات بخش های مختلف بستری را به طور قابل قبولی برآورده کنیم.

مسئول فنی داروخانه درمانگاه دکتر حکیم زاده با دعوت از خیرین و نیکوکاران جامعه در همکاری با این مرکز اظهار داشت : لیست داروهای مورد نیاز بخش های مختلف بستری مددجویان در محل داروخانه موجود است و چنانچه اشخاص حقیقی و حقوقی تمایل داشته باشند، می توانند با مراجعه به داروخانه از نحوه همکاری جهت تهیه اقلام مورد نیاز آگاهی یابند.