88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

روز میلاد دردانه عالم بشریت، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر با حضور جمع کثیری از نیکوکاران و هنرمندان در کنار مادران سالخورده، با شکوه هرچه تمام تر در آسایشگاه خیریه کهریزک گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک در روز میلاد سراسر نور و رحمت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و گرامیداشت روز مادر، غرق در جشن و سرور شد.

در این جشن باشکوه، گروه های مختلف هنری با اجرای انواع برنامه‌های شاد و متنوع، ساعاتی خوش ارزانی مادران سالخورده ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک کردند، دف نوازی، اجرای تئأتر کمدی و موسیقی اصیل ایرانی از جمله برنامه‌های ترتيب داده شده توسط هنرمندان گروه معراج بود.

در این مراسم، مدیران پیام رسان روبیکا تدارک کلیه ملزومات پذیرایی از مددجویان را عهده‌دار شدند تا در جمع صمیمی خیرین و نیکوکاران کهریزک خوش بدرخشند. روبیکا همچنین رسالت اجتماعی خود را با تقدیم هدایای روز مادر به همه مادران سالخورده و کارکنان آسایشگاه تکمیل کرد تا این گرامیان با خاطره ای زیبا به بخش های محل زندگی و کار خود بازگردند.

روابط عمومي موسسه خیریه کهریزک با تبریک فرارسیدن روزمادر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به همه هموطنان عزیز بویژه بانوان و مادران ایران زمین، از کلیه نیکوکاران و هنرمندانی که در این مراسم نقش آفرین شدند، کمال تشکر و قدردانی را می نماید. این واحد همچنین به استحضار همه خیرین و نیکوکاران جامعه می رساند که کهریزک آمادگی کامل دارد تا به نیات پاک آنان در هر زمان و به هر میزان، جامع عمل بپوشاند.