88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) مصادف با روز پرستار، بیش از ۴۵۰ نفر کارکنان بخش پرستاری و مراقبتی مورد تجلیل مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ آیین نکوداشت روز پرستار با اجرای زیبای لاله جلال آبادی مجری توانمند رادیو پیام و آوا آغاز شد. هنرنمایی احمد شهابی خواننده نامدار وطن، پخش کلیپی از فعالیت کادر پرستاری، دکلمه خوانی تنی چند از پرستاران برگزیده و دلنوشته فریبا عزت پور مددجوی هنرمند کهریزک, اهدا لوح سپاس به ۲۱ پرستار نمونه و اهدا جوایز پرستاران، از بخش های مختلف این همایش بزرگ بود.

در بخشی از این مراسم، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، فرارسیدن این روز را به همه کارکنان واحد پرستاری شادباش گفت.

وی خصیصه پرستاری را بیشتر در نهاد بانوان دانست و افزود: وقتی یکی از اعضاء خانواده دچار بیماری می شود یا پدر و مادر پیر خانه احتیاج به پرستاری دارند، معمولاً خانم ها داوطلب مراقبت از فرد بیمار می شوند،  اما در نظام پرستاری و بویژه کهریزک وضعیت متفاوت است و ما شاهد خدمتگزاری آقایان نیز در کادر پرستاری هستیم که نشان از شاخص بودن این افراد در اجتماع است.

دکتر نحوی نژاد اضافه کرد: شما این شانس را داشتید که  ثواب دنیا و آخرت را نصیب خود و خانواده هایتان کنید.گرچه زحمات شما جبران ناپذیر است، اما بدانید کسی هست که جبران تمامی خدمات و مرارت هایتان را خواهد کرد و اگر بخواهد از بلاهای روزگار محفوظ تان بدارد.

وی با تأکید بر اینکه افزایش خدمات به کادر پرستاری باید ادامه یابد، تصریح کرد: با تمهیدات اتخاذ شده بزودی شاهد افزایش چشمگیر در تأمین نیروی انسانی خواهیم بود تا به این وسیله از حجم و فشار کاری شما کاسته شود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از همه پرستاران حاضر در این همایش خواست تا قدر خود را بدانند و آکاه باشند که بیماران و چشم انتظاران آنان بیش از اینکه منتظر دریافت خدمات باشند، شور و شعفی است که از دیدن پرستاران نصیبشان می شود و این بزرگترین هدیه الهی برای کادر پرستاری است.