88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور مقامات کشوری ، اعضاء هیأت امناء و مدیره مؤسسه خیریه کهریزک ، گروه های مختلف نیکوکاری ، مددجویان ، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک از 25 سال خدمات خالصانه و صادقانه محمدرضا صوفی نژاد در کسوت مدیریت این مجموعه خیریه قدردانی شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ دکتر حسن احمدی مدیرعامل مؤسسه خیریه کهریزک در آئین نکوداشت محمدرضا صوفی نژاد که در سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد ، گفت : هر کسی که خدمتگزار کهریزک در هر کسوتی باشد ، نمی تواند با اتمام دوران مسئولیت خود برای همیشه از این سازمان جدا شود . همه ما قدردان زحمات ایشان هستیم و از وی می خواهیم همچنان در خدمت به مؤسسه کهریزک ، یار و یاور ما باشد .

دکتر قبادی دانا که بزودی در رأس مدیر عاملی مؤسسه خیریه کهریزک معارفه خواهد شد ، با تبریک به آقای صوفی نژاد در تربیت فرزندان صالحی که هر یک از آنان منشاء خدمات ارزنده در کشور هستند ، اظهار داشت : همیشه مرسوم بوده و هست که اگر می خواهیم از شخصیت و اعتبار فردی مطلع شویم ، به فرزندان او بنگریم که چگونه تربیت شده اند . فراموش نخواهیم کرد پشت سر هر مرد موفقی ، یک بانوی موفق تر نیز وجود دارد که یار و همراه او در فراز و نشیب های روزگار است .  

لالانی نماینده دفتر مقام معظم رهبری نیز با تبریک به همه خدمتگزاران کهریزک گفت :

مهربانی و صداقت را با تمام وجود در کهریزک شاهد و ناظر هستیم و همه اینها از تدابیری است که با حضور مدیران لایقی چون آقای صوفی نژاد به دست آمده است . به آقای دکتر نحوی نژاد هم عرض ارادت می کنیم که آمده اند تا با توانمندی هایی که در وجودشان نهفته است ، از این پس اداره سازمان بزرگ کهریزک را بر عهده بگیرند .

دکتر جزایری رئیس اسبق سازمان بهزیستی کشور ، کهریزک را به حق یک دانشگاه بزرگ برشمرد و گفت : کسانی که با خدا معامله می کنند ، هیچ پایانی برای آنان متصور نیست . بدانید که دعای خیر بسیاری از افرادی که در زمان تصدی مدیریت توسط آقای صوفی نژاد از خدمات ایشان بهره مند شده اند ، پاسخ مناسبی برای زحمات و خدمات خالصانه او خواهد بود .

محمدرضا صوفی نژاد که در آخرین روزهای خدمت خود به عنوان مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به جایگاه دعوت شد ، با تجلیل از همراهی های یکایک اعضاء هیأت امناء و مدیره مؤسسه خیریه کهریزک در پیشبرد اهداف عالیه این مجموعه اظهار داشت : هر آمدنی ، رفتنی دارد و من امروز خوشحالم که ماندگارترین خاطرات عمر خود را از کهریزک به یادگار می برم . سعه صدر و همراهی های خانواده ام را در طول 25 سال گذشته هرگز فراموش نمی کنم و قدردان همسرم که دوشادوش من به کهریزک وفادار ماند ، هستم . به همه کسانی که زندگی خود را وقف آسیب پذیرترین اقشار جامعه می کنند ، ادای احترام می کنم و از همه خیرین و نیکوکاران می خواهم همچنان در این مسیر الهی ، پشتیبان کهریزک باشند . خداوند سبحان را از صمیم دل و جان شاکرم که حتی یک روز هم مرا در این سالها تنها نگذاشت و اجازه داد هر آنچه در توان دارم ، در یاری این خانه و خانواده به کار گیرم . از این پس نیز در هر زمان و مکانی که لازم باشد ، آماده خدمت خواهم بود و پایان خدمت در سمت مدیریت را به معنای جدایی از کهریزک نمی دانم . خداوند یار و یاور تمام خادمین کنونی و آینده کهریزک باشد ، انشاالله .

در پایان این مراسم و از سوی مقامات مختلف کشوری ، ارگان ها و نهادهای مختلف ، هدایایی به رسم یادبود به محمدرضا صوفی نژاد اهداء گردید . تابلو فرش نفیسی که تار و پود آن توسط دستان هنرمندان معلول کهریزک به هم گره خورده است ، از زیباترین هدایای اهدایی به مدیر سابق آسایشگاه خیریه کهریزک بود .