88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به لطف یکی از خیرین آسایشگاه که خود از سادات اهل بیت (ع) است، هدایای بیش از ۷۵ نفر از مادربزرگ ها و پدربزرگ های سادات کهریزکی تقدیم حضورشان شد.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در دومین سال متوالی و بنا بر رعایت تدابیر بهداشتی، مراسمی در روز عید غدیر ویژه سادات اهل بیت (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار نشد.
با این وجود و با قول مساعد یکی از خیرین همیشه همراه که خود از سادات اهل بیت علیهم السلام است، هدایای بیش از ۷۵ پدربزرگ و مادربزرگ سادات ساکن در آسایشگاه، تقدیم گردید.
این هدایا که در بسته های شکیل آماده و به آسایشگاه ارسال شد، توسط مددکاران بخش های ۲۴ گانه بستری به این عزیزان تقدیم و به یکایک آنان ادای احترام شد.
فاطمه آوخ مددکار بلوک نارون که محل زندگی مادربزرگ های کهریزکی است، در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار این مجموعه اظهار داشت : بر بالین هریک از مادربزرگ ها که می رفتیم تا علاوه بر عرض ادب، هدایای آنان را تقدیمشان کنیم، با دعا و ثنای این عزیزان مواجه می شدیم، به طوری که انگار قرار بود آنان ما را شاد کنند نه ما مأمور شادی و شادمانی ایشان باشیم.
این مددکار اجتماعی در پایان نیز گفت : خدا را شکر که توانستیم به یکایک این عزیزان بقبولانیم که شرایط موجود اجازه برپایی جشن و سرور را نمی دهد و از همه این گرامیان دعوت کردیم تا با دلهای پاک خود از خداوند بخواهند بازهم شرایط همچون گذشته عادی شود و همه بتوانند در روز عید غدیر به حضور سادات رسیده و عرض ارادت و احترام خود را نثارشان کنند.