88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در همایش تجلیل از پیشکسوتان صنعت لوازم خانگی که در محل هتل استقلال تهران برگزار شد، نمایندگانی از آسایشگاه خیریه کهریزک حضوری پررنگ داشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ بنا به دعوت نشریه انجمن صنایع لوازم خانگی ایران، تنی چند از نمایندگان آسایشگاه خیریه کهریزک در سومین همایش تجلیل از پیشکسوتان صنعت لوازم خانگی  در محل هتل پارسیان استقلال حاضر شدند.

این نشریه که همکاری تنگاتنگی با مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک دارد و در برهه‌های زمانی مختلف با چاپ عکس و مطالبی، به معرفی خدمات جاری در کهریزک به عموم مخاطبان خود می پردازد، سعی در انجام مسئولیت اجتماعی این انجمن دارد.

از این رو تنی چند از نمایندگان آسایشگاه خیریه کهریزک با حضور در این همایش، علاوه بر تبیین خدمات انسان دوستانه این مجموعه خیریه به حاضران. با اهدا لوح یادبود به مسئولان این نشریه بویژه مدیر مسئول و سردبیر آن، مراتب تقدیر و سپاس مدیران و مددجویان کهریزک را به ایشان ابلاغ کردند.

در پایان این همایش، مسئولان نشریه انجمن صنایع لوازم خانگی ایران متعهد شدند در شمارگان مختلف این نشریه، همچنان به رسالت اخلاقی و اجتماعی خود در معرفی خدمات و نیازهای اساسی آسایشگاه خیریه کهریزک ، کوشش نمایند.