88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

همایش سالیانه گروه های نیکوکاری در آسایشگاه خیریه کهریزک در حالی برگزار شد که کلیه شرکت کنندگان در این مراسم، هم قسم شدند تا در سال های پیش رو همچنان به خدمات افتخاری خود با قوت و قدرت بیشتری ادامه دهند،

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آخرین روزهای سال جاری و مطابق سنت دیرینه، بار دیگر گروه های مختلف نیکوکاری گردهم آمدند تا علاوه بر تبیین دیدگاه‌های خود در امر خدمت رسانی بهینه به مددجویان، بر تعهدات اخلاقی و مسئولیت اجتماعی خویش در قبال محرومین جامعه پافشاری کنند.

 دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به همه نیکوکاران حاضر در این همایش، گفت: در جمع خادمین کهریزک، شاه و گدا، تحصیل کرده و بی سواد، پیر و جوان، معنایی ندارد، بلکه همه در یک صف و در یک اندیشه اند و آن خدمت بی منت به مددجویان است.

وی خاطرنشان کرد: به برکت دعاها و قدم های خیر شما، اتفاقات خوبی در کهریزک به وقوع می پیوندد و به زودی شاهد ساخت و ساز آشپزخانه مدرن، درمانگاه و کلینیک آلزایمر و نیز ساختمان جدید برای زندگی عزیزان سالمند خواهیم بود که همه این موارد نشان از لطف خداوند به این خانواده بزرگ است.

محمد رضا صوفی نژاد عضو هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک در بخش دیگری از این مراسم،عاقبت بخیری همه خیرین و نیکوکاران را از خداوند مسئلت کرد و گفت: آمدن و رفتن شما باعث آبادانی کهریزک است، بخش قابل توجهی از کمک هایی که به آسایشگاه می شود، از برکت وجود شماست و بدانید که این اعمال از نگاه خدای بزرگ دور نخواهد ماند.

صوفی نژاد همچنین نفس خدمت در کهریزک را انسانیت، خداباوری و معرفت دانست و افزود: سالیان زیادی است که این سازمان بزرگ با همت شما در حال خدمتگزاری به مددجویان است و اطمینان داریم به پشتوانه خدمات شما، همچنان می توانیم در زندگی نیازمند ترین اقشار جامعه مثمر ثمر باشیم.

در پایان همایش سالیانه گروه های نیکوکاری، به هریک از سرگروه های نیکوکاران به نمایندگی از همه همراهان آنان، لوح یادبود توسط مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک تقدیم گردید.

در همایش سالیانه گروه های نیکوکاری، علاوه بر بانوان و آقایانی که در شستشو و بهداشت فردی مددجویان مشارکت دارند،سایر گروه های نیکوکاری همچون نیکی های کوچک، همیاران فرهنگی، هنرمندان، همیاران فرهنگی و پزشکان افتخاری آسایشگاه خیریه کهریزک حضور داشتند.