88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

ایجاد فضایی شاد و مفرح، افتتاح بوفه دانشجویی و رونمایی از کتاب« اخراجی ها » نوشته محمد رضا همتی از کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، از برنامه‌های همایش دانشجویی مرکز علمی کاربردی کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با هنرنمایی عارف معینی، هنرمند نام آشنای وطن و گروه دف نوازی نجوا، همایش شاد دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک برگزار شد.

در این همایش که با حضور اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه، مدیرعامل و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به انجام رسید، افتتاح بوفه دانشجویی دانشگاه و رونمایی از کتاب اخراجی ها نوشته محمد رضا همتی از کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در دستور کار قرار گرفت.

در بخشی از این گردهمایی، دکتر حسن احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک، رفاه دانشجویان را از ملزومات مورد نیاز هر دانشگاهی دانست و گفت: دانشجویان باید آسوده خاطر باشند که در ساعات فراغت، مکانی برای استراحت و تغذیه مناسب دارند و ما هم با توجه به گسترش فضای دانشگاه، ملزم به طراحی و ساخت فضایی مناسب تر برای آنان بودیم.

حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک نیز مهارت آموزی و خدمت به جامعه را هدف عالیه دانشگاه عنوان کرد و گفت: این مرکز به پشتوانه مدیریتی منسجم و استفاده از توانایی اساتید مجرب، توانسته است در هفت سال گذشته نتایج پرباری را در تعلیم نیروی کار ماهر به دست آورد و با توسعه فضای موجود، این توانایی ها به طرز ملموسی افزایش خواهد یافت.

دکتر حسین نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک هم هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک را قابل ستایش نامید و گفت: دانشگاه تنها یکی از دستاوردهای مهم کهریزک در طول زمان فعالیت این موسسه است، نگهداری، آموزش و توانبخشی جمع کثیری از افراد ناتوان و کم توان جامعه از بزرگترین این دستاورد هاست که در هیچ یک از مناطق کشور و منطقه خاورمیانه نظیر ندارد.

همایش دانشجویی مرکز علمی کاربردی کهریزک در حالی به پایان رسید که دانشجویان این مرکز آماده می شوند تا به زودی با انتخاب واحد‌های جدید، به استقبال ترم دوم سال تحصیلی جاری بروند.