88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

خیرین و نیکوکاران آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در دومین شب از لیالی پر فيض قدر گردهم آمدند تا در کنار سالمندان و معلولین این مجموعه خیریه ،به دعا و راز و نیاز به درگاه خداوند رحمان بپردازند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در شب شهادت مولی الموحدین امام علی( ع ) ، سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک شاهد حضور گروه های مختلف نیکوکاری بود.

نمایندگانی از گروه های بانوان و آقایان نیکوکار که رسالت افتخاری استحمام ، تلطیف مددجویان را عهده‌دار هستند، گروه های منسجم هنری و پیشکسوتان ورزشی، همراهان امور فرهنگی و هنری ، نیکی های کوچک و همیاران جوان، از جمله این یاران ثابت قدم کهریزک بودند که آمدند تا در کنار مددجویان این مجموعه خیریه، به دعا و نیایش بپردازند.

حاج حميد مبین مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام با ذکر مصائب خاندان امیرالمؤمنین علی( ع ) و مداحی و نوحه سرایی، همه حاضرین را به فیض رساند، زمزمه دعای جوشن کبیر و ادعیه شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و سخنرانی مذهبی، از دیگر برنامه‌های همایش گروه های نیکوکاری در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

قابل ذکر است در پایان این همایش، آن دسته از نیکوکارانی که تمایل داشتند، هدایای نقدی خود را جهت تأمین ملزومات زندگی مددجویان، به صندوق دریافت وجوهات نقدی تقدیم کردند.