88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تأمین بخش قابل ملاحظه‌ای از میان وعده غذایی مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک، در برنامه کاری گروه صنایع غذایی حام قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور تنی چند از مدیران گروه صنایع حام در آسایشگاه خیریه کهریزک، دیدار با مددجویان و نیازسنجی محصولات غذایی در برنامه کاری میهمانان نیکوکار آسایشگاه قرار گرفت.

مهندس محمد دریانی از مدیران این شرکت در حاشیه بازدید از آسایشگاه، به خبرنگار کهریزک گفت : روزی بی نظیر را پشت سر گذاشتیم و همه تصورات گذشته از کهریزک را با دیدار امروز مان به طور کامل تغییر دادیم.

وی افزود : باید از نزدیک به خدماتی که در کهریزک ارایه می شود، نظاره کرد تا برداشت ها و تصورات ناصحیح را از ذهن ها زدود، برداشت هایی که به ما می گوید کهریزک مکانی غبارآلود و به دور از هرگونه فعالیت و حتی رعایت بهداشت عمومی است، در حالیکه نظیر چنین پاکیزگی و خدمات را شاید نتوان در کمتر بیمارستان یا مرکز درمانی دیگری مشاهده کرد.

مهندس دریانی با ابلاغ سلام گرم مدیرعامل و کارکنان گروه صنایع غذایی حام به مددجویان و کارکنان آسایشگاه نیز گفت : از این پس مصمم تر و پربارتر از گذشته در خدمت این بندگان خدا خواهیم بود و تلاش داریم با ارسال کمک‌های بیشتر، بخشی از نیازهای فراوان کهریزک را تأمین کنیم.

گروه صنایع غذایی حام، تولید کننده انواع میان وعده های غذایی از قبیل بیسکویت، شکلات، تافی و..... در چند سال گذشته همواره لطف و عنایت خود را شامل حال مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک کرده است.