88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آسایشگاه خیریه کهریزک متولی توانبخشی و نگهداری از ۱۷۵۰ مددجوی سالمند، معلول و بیمار مبتلا به ام اس در هفته احسان و نیکوکاری چشم انتظار شما خیرین جامعه است.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ هفته احسان و نیکوکاری، فرصت مغتنمی است تا برای آن دسته از کسانی که تاکنون مسیر خدمتگزاری به کهریزک را نیافته اند، در این امر خداپسندانه پیشقدم شوند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با دعوت از همه خیرین و نیکوکاران جامعه برای تأمین مایحتاج عمومی ۱۷۵۰ مددجوی تحت پوشش این مجموعه، گفت : در آستانه سال نو و همانند تمامی روزهای سال، نیازمند دریافت مواد غذایی، بهداشتی و درمانی هستیم، ضمن آنکه انواع البسه نو نیاز مبرم سالمندان و معلولین کهریزک است.

وی تصریح کرد : کمک های نقدی و غیر نقدی به هر میزان که باشد، می تواند تأمین کننده بخشی از نیازهای پرشمار اداره این مجموعه خیریه باشد و مردم نوعدوست و مهربان شهر می توانند با حضور در کهریزک، این رسالت الهی و انسانی را به سرانجام برسانند.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک فرارسیدن هفته احسان و نیکوکاری به همه خیرین نیز گفت : بیایید همچنان در خدمت به آسیب پذیرترین اقشار جامعه پیشگام باشید تا اثرات و برکات آن را در زندگی شخصی خود و خانواده در این روزهای پایانی سال به نظاره بنشینید.