88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

عاشقان و دوستداران امور خیر و خیرخواهی در قالب گروه خیرین نیکنام با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، روز و شبی متفاوت برای مددجویان این مجموعه رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) ، آسایشگاه خیریه کهریزک شاهد حضور خیرینی بود که آمدند تا دل‌های پرشماری را شادتر از همیشه نمایند.

گروه خیرین نیکنام به سرپرستی علی منتهایی با فراهم نمودن اسباب پذیرایی ، جمع کثیری از مددجویان این مجموعه خیریه را بر سفره احسان خویش دعوت نموده و ساعات خوشی را ارزانی همگان داشتند.

هنرمندان جوان و خوشنام کشورمان نیز که در قالب گروه اس وان به سرپرستی و خوانندگی سعید آقایی فعالیت هنری دارند، با حضور افتخاری خود در جمع مددجویان آسایشگاه و با اجرای قطعات مختلف موسیقی، شادی آفرین این جمع باصفا شدند.

در پایان این مراسم زیبا، علی منتهایی سرپرست گروه خیرین نیکنام در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک اظهار داشت : دوستان من از مدت‌ها قبل تصمیم داشتند تا در شب میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام ، نذر خود را ادا کنند و همه ما می دانستیم که می توانیم این نذورات را تقدیم کهریزک کنیم تا انشاالله مورد قبول حق تعالی قرار گیرد. خدمت به عزیزان کهریزک سعادت می خواهد که خداوند نصیبمان کرده و بازهم در فرصت های دیگر خواهیم آمد تا بلکه بتوانیم کمک حال عزیزان معلول و سالمند باشیم .